Hakkımızda

Ankara ili Yenimahalle ilçesinde faaliyet gösteren Adım Legal 2020 yılından beri İcra Hukuku, Sigorta Hukuku, Tazminat Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku başta olmak üzere birçok alanda hizmet veren bir hukuk bürosudur.

 Ofisimizde bir taraftan bireysel müvekkillerimize özel ihtiyaçlarına uygun hukuki çözümler konusunda danışmanlık yaparken, diğer taraftan kurumsal müvekkillerimizin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde kurumsal hukuk hizmetleri sunmaktayız.

Sunduğumuz hukuki çözümlerin etkin ve pratik olması yanında, efektif olmasına da özen gösteriyoruz. Müvekkillerimize avukatlık hizmeti sunarken enerjimizi sadece yasal düzenleme ve regülasyonlara değil, temel olarak hizmet sunduğumuz sektörü anlamaya harcıyoruz. Böylece en zor hukuki sorunların cevaplarını yine bizzat sektörlerin içinden bularak çözüme kavuşturuyoruz.

Müvekkillerimize Avukatlık hizmetini en hızlı, en yeni ve en doğru şekilde sunmak için çalışmaktayız. Ofisimiz salt savunma hukukuna değil, önleyici hukukun önemine de inanmaktadır. Bu anlamda müvekkillerimize gerekli bildirimler sunulur ve müvekkillerimiz aleyhinde oluşabilecek sorunlar daha başlamadan bertaraf edilir.

Amacımız müvekkillerimizin hukuki sorunlarını ve içinde bulundukları durumları üstlenerek; dava ve işlerini yılmadan savunmak, en kısa sürede en az masraf ile sonuçlandırmak ve bu süreçte müvekkillerimizin kendilerini rahat, huzurlu ve güvende hissetmelerini sağlamaktır. 

Bunun haricinde; ihtiyaç halinde, akademisyenler, sosyal güvenlik uzmanları, banka ve finans uzmanları, gümrük ve ticaret uzmanları, yeminli mali müşavirler ve sigortacılar ile birlikte çalışarak müvekkillerine çözüm odaklı hizmet vermektedir.

Yardıma ihtiyacınız mı var? Bize yazın.